Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: <none>
ast: <nengún>

en: Never
ast: Nunca

en: Other
ast: Otru

en: Select list
ast: Esbilla

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
