Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: <none>
be: -Няма-

en: Never
be: Ніколі

en: Other
be: Іншыя

en: Plain
be: Звычайны

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
