Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
bg: Речници

en: <none>
bg: <не>

en: Never
bg: Никога

en: Other
bg: Други

en: Select list
bg: Избор от списък

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.
