Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Other
bo: གཞན

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
