Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: <none>
cs: <žádné>

en: Never
cs: Nikdy

en: Other
cs: Jiné

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Select list
cs: Seznam

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Debug
cs: Ladění
