Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: <none>
cy: <dim>

en: Never
cy: Byth

en: Other
cy: Arall

en: Plain
cy: Plaen

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.
