Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: <none>
da: - ingen -

en: Never
da: Aldrig

en: Other
da: Anden

en: Plain
da: Enkel

en: Select list
da: Valgliste

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Related Articles
da: Relaterede artikler
