Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Never
eo: Neniam

en: Other
eo: Alia

en: Select list
eo: Selekta listo

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.
