Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Other
eu: Bestea

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Debug
eu: Araztu
