Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Other
fi: Muu

en: Plain
fi: Puhdas

en: Select list
fi: Valintalista

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Debug
fi: Debuggaa
