Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Never
gl: Nunca

en: Other
gl: Outro

en: Plain
gl: Simple

en: Select list
gl: Lista de selección

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Debug
gl: Depuración
