Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: <none>
he: <ללא>

en: Never
he: לעולם

en: Other
he: אחר

en: Plain
he: פשוט

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Debug
he: אתר באגים
