Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Other
hi: अन्य

en: Plain
hi: सादा

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: Debug
hi: डिबग

en: Display titles only
hi: केवल शीर्षकों को प्रदर्शित करें
