Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Never
hr: Nikada

en: Other
hr: Ostalo

en: Plain
hr: Obični

en: Select list
hr: Lista odabira

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
