Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: <none>
hu: < nincs >

en: Never
hu: Soha

en: Item count
hu: Elemszám

en: Other
hu: Egyéb

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Display titles only
hu: Csak a cím megjelenítése

en: same as current
hu: mint a jelenlegi

en: Content type limit
hu: Tartalomtípus határ

en: Limit to pages of this or these content type(s)
hu: Erre, vagy ezekre a tartalomtípusokra korlátozza a lapokat

en: Cache Options
hu: Gyorstár lehetőségek

en: Clear Cache
hu: Gyorstár törlése

en: Display titles and teaser
hu: Cím és bevezető megjelenítése
