Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: <none>
it: -nessuno-

en: Never
it: Mai

en: Other
it: Altro

en: Plain
it: Semplice

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: !name field is required.
it: Il campo !name è obbligatorio

en: Received an invalid response from the server.
it: Risposta non valida dal server.
