Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Never
km: កុំ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
