Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Plain
kn: ಸರಳ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
