Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Other
ku: هیتر

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
