Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: <none>
lv: <neviena>

en: Never
lv: Nekad

en: Other
lv: Citi

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Debug
lv: Atkļūdot
