Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: <none>
nl: -geen-

en: Never
nl: Nooit

en: Other
nl: Andere

en: Plain
nl: Plat

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.
