Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Never
nn: Aldri

en: Other
nn: Andre

en: Select list
nn: Listevalg

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
