Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Never
pl: Nigdy

en: Other
pl: Inne

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Received an invalid response from the server.
pl: Otrzymano nieprawidłowy komunikat z serwera.
