Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: <none>
pt: «nenhum»

en: Never
pt: Nunca

en: Other
pt: Outros

en: Plain
pt: Plano

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Display Options
pt: Opções de visualização

en: !name field is required.
pt: O campo !name é obrigatório.

en: Debug
pt: Depurar

en: Received an invalid response from the server.
pt: Recebeu uma resposta inválida do servidor.
