Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Never
pt: Nunca

en: Other
pt: Outro

en: Plain
pt: Simples

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Debug
pt: Depuração
