Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Never
sk: Nikdy

en: Other
sk: Ostatné

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Select list
sk: Výberové pole

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Debug
sk: Ladenie
