Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: <none>
sl: <brez>

en: Never
sl: Nikoli

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Debug
sl: Razhroščevanje
