Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Never
ta: இல்லை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Debug
ta: பிழையறிவு
