Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Vocabularies
uk: Словники

en: <none>
uk: <нічого>

en: Never
uk: Ніколи

en: Item count
uk: Число записів

en: Other
uk: Інше

en: Plain
uk: Простий

en: Select list
uk: Список вибору

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Debug
uk: Зневадження

en: Display titles only
uk: Показати тільки заголовки

en: same as current
uk: той же, що й поточний

en: Clear Cache
uk: Очистити кеш

en: Display titles and teaser
uk: Показати заголовки й анонси
