Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: <none>
vi: <không>

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Other
vi: Khác

en: Plain
vi: Đơn giản

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Debug
vi: Tìm lỗi
