Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Never
ar: أبدا

en: Other
ar: آخر

en: Plain
ar: عادي

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Debug
ar: تنقيح
