Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Never
az: Heç vaxt

en: Other
az: Digər

en: Plain
az: Düz

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Debug
az: Debaq
