Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: <none>
ca: Cap

en: Never
ca: Mai

en: Other
ca: Altres

en: Plain
ca: Pla

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Debug
ca: Depuració
