Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: <none>
de: - keine -

en: Never
de: Nie

en: Item count
de: Elementanzahl

en: Other
de: Weitere

en: Plain
de: Einfach

en: Select list
de: Auswahlliste

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen

en: !name field is required.
de: Das Feld !name ist erforderlich.

en: Debug
de: Debuggen

en: Clear Cache
de: Cache leeren

en: Received an invalid response from the server.
de: Ungültige Antwort vom Server erhalten.

en: Related Articles
de: Verwandte Artikel
