Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Other
et: Muu

en: Plain
et: Tavaline

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Debug
et: Siluma
