Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: <none>
fr: --aucun--

en: Never
fr: Jamais

en: Item count
fr: Nombre d'élément

en: Other
fr: Autre

en: Plain
fr: Brut

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Display Options
fr: Afficher les Options

en: !name field is required.
fr: Le champ !name est requis.
