Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: <none>
id: <nihil>

en: Never
id: Tidak pernah

en: Other
id: Lainnya

en: Plain
id: Biasa

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: !name field is required.
id: !name harus diisi.
