Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: <none>
ja: <なし>

en: Never
ja: なし

en: Other
ja: その他

en: Plain
ja: プレーン

en: Select list
ja: 選択リスト

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Debug
ja: デバッグ
