Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: <none>
jv: <nihil>

en: Never
jv: Ora tahu

en: Other
jv: Liyané

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.
