Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Never
ka: არასდროს

en: Other
ka: სხვა

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
