Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: <none>
lt: -joks-

en: Never
lt: Niekada

en: Other
lt: Kiti

en: Plain
lt: Paprastas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Debug
lt: Derinimas
