Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Never
fa: هیچوقت

en: Other
fa: ساير

en: Plain
fa: ساده

en: Select list
fa: سجل انتخاب

en: Debug
fa: اشکال زدایی
