Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: <none>
ro: <nimic>

en: Never
ro: Niciodată

en: Item count
ro: Număr valori

en: Other
ro: Altele

en: Plain
ro: Simplu

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.
