Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Never
sv: Aldrig

en: Other
sv: Övriga

en: Plain
sv: Enkel

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Debug
sv: Felsök
