Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Other
te: ఇతర

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.
