Relatedness (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Never
tr: Asla

en: Other
tr: Diğer

en: Plain
tr: Sade

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Debug
tr: Hata ayıkla
