Relation (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Clear
oc: Escafar

en: Source
oc: Font

en: Date created
oc: Data de creacion

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: Any
oc: Qual que siá

en: Target
oc: Cibla

en: @type %title has been deleted.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat suprimit.

en: Generate
oc: Generar

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: Edit URL
oc: Modificar URL

en: Date changed
oc: Data de modificacion
