Relation (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Clear
cs: Vymazat

en: Source
cs: Zdroj

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Export data
cs: Exportovat data

en: Any
cs: Libovolný

en: Target
cs: Cíl

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.

en: Generate
cs: Generovat

en: manage fields
cs: správa polí

en: Unique
cs: Unikátní

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Date changed
cs: Datum změny
