Relation (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Source
bs: Izvor

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Export data
bs: Izvezi podatke

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
