Relation (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Source
el: Πηγή

en: Entity
el: Οντότητα

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Target
el: Στόχος

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.

en: Relations
el: Σχέσεις

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης
